Logo

Загревање

Број на оглас: 2732825 | Објавен на: 02.01.2019, 17:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 9 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Градина / Останато

Вид на оглас: Се продава


За загревање на оранжерии , фолии,работилница и друго.
Цврсто и здраво без оштетување

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 ПРОДАВАМ

Потврден огласувач