Logo

Prodavam Yugo 45 atest plin.

Број на оглас: 2732903 | Објавен на: 21.03.2019, 09:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Останати марки

Вид: Останато

Година: 1990

Модел: Yugo45

Километри: 110000

Цена: По Договор
320 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Yugo 45 atest plin prva boja, socuvano , neskapano 1991god,neregistrirano.Moze i zamena za dobar velosiped.
076/999-225

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 oglas

Потврден огласувач