Logo

Passat 2.0 170 ks 2009

Број на оглас: 2732906 | Објавен на: 20.09.2018, 09:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 125 kw / 170 ks

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava passat
Full oprema
Mozi zamena

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач