Logo

Течност за Електронски цигари

Број на оглас: 2733240 | Објавен на: 02.07.2018, 08:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 МКД

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Цигари и Прибор за пушење

Вид на оглас: Се продава


Комплетната листа на течности е на фејсбук страната преку која може и да ме контактирате.
Никотин и сооднос на ПВ/ВГ е по ваш избор.

10мл - 120 ден
30мл - 300 ден
50мл - 500 ден

https://www.facebook.com/SharlosEliquid/

Огласи од: Шарло

Шарло

Ресен

Станете Премиум член

 Шарло

Потврден огласувач