Logo

Seat Leon 2011 1.2TSI Copa Full oprema 80.000km

Број на оглас: 2733461 | Објавен на: 18.02.2019, 16:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Leon

Година: 2012

Гориво: Бензин

Километри: 85000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 7.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Seat leon Septemvri 2012 god so Motor 1.2TSI 105ks
6+R racen menuvac
Dvozonska Klima
Tempomat
Original bandazi 205/55 16
Voziloto e redovno servisirano so uredna dokumentaciaj
Kupeno od Kadis Skopje
Kako nov
Za zamena vozilo ponovo od 2009god

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Jani Bogevski

Потврден огласувач