Logo

Bmw 320 d moze zamena

Број на оглас: 2733535 | Објавен на: 17.05.2018, 02:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2018

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Top sostojba reg cela god zamena so vasa doplata za kes ekstra cena

 Штип    Општина: Карбинци

Прати Е-Маил

 smail