Logo

Se prodava Fiat Ducato-ladilnik

Број на оглас: 2733588 | Објавен на: 13.02.2019, 12:14
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 5.300 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava kombe Fiat Ducato 2.0tdi ladilnikot raboti i na struja, super ocuvano se mu raboti ne e registrirano za povekje informacii na brojot 075341259-goran HITNO!!!

  Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

  Goran

Потврден огласувач