Logo

Bmw 318 benzin 1999 god,full,moze zamen

Број на оглас: 2733759 | Објавен на: 12.02.2018, 17:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 318

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2018

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Цена: 2.450 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Bmw 318 benzin
god 98.9
so ful oprema
klima
Abs
Servo
Airbag
Centrallna
Audio
Al felni
Sacuvano
Servisirano
Moze zamena
reg cela god cena 2500eu

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 idrizi