Logo

Passat 1.8t lpg/audi.vw.bmw.golf.peugeout toyota mazda

Број на оглас: 2734783 | Објавен на: 13.07.2020, 20:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2002

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 30000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2021

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava passat 1.8t so 150ks /LPG so instaluran plinski ured ful odprema za poveke infomacii na 077695 803kolata e registrirana cela godina do maj mesec novi gumi,novo maslo smenato.site filtri site.amortizeri site spirali . registrirana do 18.05.2021

 goran

Потврден огласувач