Logo

se prodava plac pokraj prespansko ezero slivnica

Број на оглас: 2735123 | Објавен на: 25.12.2017, 19:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1130 m²

Тип на земјиште: Останато

Цена: 1 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


se prodava plac pokraj prespansko ezero vo blizina na konekt bic restoranot 1130 m2

 nada