Logo

Se Prodava Audi A4 3.0 Quattro 250 KS

Број на оглас: 2735234 | Објавен на: 20.08.2019, 03:35
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2011

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 05.2018

Сила на моторот: 178 kw / 242 ks

Цена: 11.650 €
11.700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Audi A4 V6 - 3.0 Quattro 250 KS kolata e servisirana vo ovlasten servis Porche Skopje. 4 novi zimski Michelin gumi + felni i 4 novi letni Michelin gumi + felni kolata ima full oprema - uvezena od Germanija

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Vladimir

Потврден огласувач