Logo

Plac so Graza na Ponikva

Број на оглас: 2736212 | Објавен на: 03.07.2018, 17:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 250 m²

Тип на земјиште: Останато

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


se prodava plac so graza 6x4 m kvadratni kaj sumska kukicka pasadzikovo Ponikva
Tel:072-303-476 Mile, Cena po Dogovor

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 goce