Logo

izdavam sobi vo krusevo

Број на оглас: 2736350 | Објавен на: 26.12.2017, 21:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 20 m²

Спрат: 2

Греење: Дрва

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


izdavam sobi vo krusevo vo blizina na zicarata tel.071 426 920 sime

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 toni

Потврден огласувач