Logo

prikolka

Број на оглас: 2736381 | Објавен на: 14.11.2018, 08:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Prikolka traktorska
Dimenzii 4mX2.35m Демир Хисар

Прати Е-Маил

 zo-mac

Потврден огласувач