Logo

MERCEDES E 220 CDI 150HP

Број на оглас: 2736507 | Објавен на: 13.09.2019, 08:06
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 220

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 5 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


MERCECDES W211 220 CDI 2003god
AVTOMATIK
NOVI 4 GUMI
NAPRAVEN KOMPLETEN SERVIS
PREDNICA SMENETO SE
NAZAD SMENETO SE

  Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

  NIKI

Потврден огласувач