Logo

Fiat 15"

Број на оглас: 2736600 | Објавен на: 13.02.2019, 08:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 180 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Samo bandazi

 Гевгелија    Општина: Богданци

Прати Е-Маил

 fiat

Потврден огласувач