Logo

Se prodavaat povekje vidovi bandazi so i bez gumi

Број на оглас: 2736766 | Објавен на: 04.12.2020, 09:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со гуми за сите сезони

Дијаметар на бандаж: 15

Ширина на бандаж: 5.5J

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 112

Ширина на гума: 165

Висина на гума: 50

Дијаметар на гума: 17

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat povekje vidovi bandazi so i bez gumi.
Za cena i dimenzii na gumite i bandazite na broj
071 338 939.
Ima i povekje vidovi celicni bandazi i toa :
rezervna guma 5x112 vw , audi 15ka i 17ka
5x110 opel 15ki celicni
5x112 vw , audi
5x100 golf 4
5x112 passat 16ki
4x100 opel 14ki
4x108 ford 14ki
5x112 mercedes a klasa 15ki.

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 ardi

Потврден огласувач