Logo

Plac od 4000m2 vo Gevgelija

Број на оглас: 2736947 | Објавен на: 03.11.2020, 18:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 4000 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 30 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava plac pozadi fabrikata ABC.Ima markica za 9 placa

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Ile

Потврден огласувач