Logo

Novi zenski "Brend "salonki !!! Povolno !!!

Број на оглас: 2737265 | Објавен на: 17.09.2020, 01:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Обувки

Големина: 36

Боја: Црна

Цена: 25 €

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Вид на оглас: Се продава


Salonki Novi crna boja br.36 !!! PREKRASNI !!! EFTINO ! VIDI SLIKI ☺.

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 OGLAS

Потврден огласувач