Logo

PROFESIONALNA GERMANSKA GARNITURA NAREZNICI I VREZNICI

Број на оглас: 2738640 | Објавен на: 17.05.2018, 09:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.300 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


Se prodava profesionalna germanska garnitura so vreznici i nareznici M3/M4/M5/M6/M7/M8/M10/M12

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 nikolce

Потврден огласувач