Logo

Gumi 275 55 17 PIRELLI

Број на оглас: 2739108 | Објавен на: 14.12.2018, 20:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


4 Gumi pitelli 275/55r17 109H
M+S scorpion anggliski gumi
skoro novi 90%
275 55 17 109H m+s

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 DelcevoDelcevo

Потврден огласувач