Logo

НАЈЕФТИНО СМЕСТУВАЊЕ ВО КРУШЕВО

Број на оглас: 2739288 | Објавен на: 28.12.2017, 17:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 МКД

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Вид на оглас: Се продава


Издавам три соби на посебен спрат со комплет опремена кујна, купатило и дневен престој со Тв ,WI - Fi kabelska. Парно греење .
За повеќе информации на тел:078404857

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Pero