Logo

VW Touran 2.0 TDI

Број на оглас: 2739409 | Објавен на: 03.04.2018, 14:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2018

Сила на моторот: 102 kw / 139 ks

Цена: 4.800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Golf 5 .1.9 Dizel 2005 god
So 3 vrati Sea e servisiran komplet rebrasti i se drugo full oprema

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Golf