Logo

Opel Vectra C 2.0 DTI

Број на оглас: 2739432 | Објавен на: 18.03.2019, 14:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 2.499 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


HITNO !!! HITNO !!! HITNO !!! SUPER PONUDA !!! UNIKATNA CENA !!! KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA GO NOSI NAJEKONOMICNIOT MOTOR NA LANCE " ECOTEC " IMA MALA POTROSUVACKA NA GORIVO I SERVISOT ZA NEA E MNOGU EFTIN I BRZ REGISTRIRANA DO 02.01.2019 GODINA I IMA PRAVENO SERVIS NA 02.01.2019 !!!

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Buy/Sell

Потврден огласувач