Logo

TRANSFORMATOR ---KOLA ...so DALECINSKO

Број на оглас: 2740380 | Објавен на: 12.06.2019, 17:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Беби и Детски производи / Играчки и игри

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Sopstveni baterii
Koj se polnat
Dalecinsko
Farovi sto svetat
Muzika 4 vrsti
Senzori na raka se spusta i se transformira vo robot isto i na senzor se diga kako robot
Ne skrsliva

 Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 vale

Потврден огласувач