Logo

ruter - router Tp-Link

Број на оглас: 2740986 | Објавен на: 17.04.2018, 10:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Вмрежување, модеми

Вид на оглас: Се продава


malku koristen ispraven raboti odlicno tp-link ruter 150mbps .

pisete na viber
075813511

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Oglasuvac