Logo

Se prodava vila vo s. Cemersko

Број на оглас: 2741319 | Објавен на: 19.05.2019, 14:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 70 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 600 m²

Тип на домот: Вила

Состојба: Нова

Опрема: Наместен

Година на градба: 2009

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 4 Паркинг места

Ориентација: Југ

Адреса: Selo Cemersko

Цена: 20.900 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Vilata e vo olicna sostojba. Kompletno namestena, na dva sprata so dve terasi i dvorno mesto od 600 m2. Tel: 078224689

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 kosta

Потврден огласувач