Logo

atraktiven plac na kozjak

Број на оглас: 2741399 | Објавен на: 11.03.2019, 12:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 450 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


placot se naoga vo reonot na Blizansko so pogled na ezero, plateni komunali imoten list dozvola za gradba
sredena seta dokumentacija moze da se pocne vednas so gradba. mozna e zamena za terenkso vozilo

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 JANE

Потврден огласувач