Logo

Golf 3 kabriolet 1.8 gti

Број на оглас: 2741513 | Објавен на: 12.10.2019, 13:49
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1995

Гориво: Бензин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Кабриолети

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2018

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Motor odlicen
Reg do 04 12 19
Podvozje top
amortizeri sport
Mehanizam za otvorajne zatvorajne odlicen zdrav kapka edna ne pusta
Mozi zamena doplata

  Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

  никола

Потврден огласувач