Logo

peugeot 207 1.6 hdi 66 kw

Број на оглас: 2741546 | Објавен на: 23.09.2020, 13:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 207

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.111 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo dobra sostojba uvezena e od Italy, redovno e servisirana so mnogu mala potrosuvacka. Smeneta set lamela rebrest komplet

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 Kiko

Потврден огласувач