Logo

15 5×112

Број на оглас: 2741649 | Објавен на: 13.10.2018, 20:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 9.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


4gumi so zelezni bandasi i ratkapni vo mnogu dobra sostojba 2 gume se novi drugite dve vozeni a vo dobra sostojba za informacii na tel 075 431 549 zan

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач