Logo

Alfa 145ka 1.3 boxer

Број на оглас: 2742064 | Објавен на: 30.08.2018, 18:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Delovi za 155 i146ka bokser motor skoro se stopovi farovi motor 1.3boxer menjac vrati gepek amortizeri spiraling preden trap I dr

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 ACE