Logo

Garnitura

Број на оглас: 2742292 | Објавен на: 14.04.2019, 15:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


Garnitura odlicno socuvana trosedot i dvosedot se so mehanizam za spustanje....

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 feroza

Потврден огласувач