Logo

PROFESIONALNA GERMANSKA HEFTALICA POWERFIX

Број на оглас: 2742424 | Објавен на: 17.05.2018, 09:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 700 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat novi profesionalni germanski heftalici, vo kompletot ima i municija

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 nikolce

Потврден огласувач