Logo

Меморија за лаптоп DDR2 и DDR3 SODIMM

Број на оглас: 2742548 | Објавен на: 30.05.2018, 07:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Меморија

Вид на оглас: Се продава


2 x 1GB ddr2 - 300 денари парче
2 x 2GB ddr3 - 500 денари парче

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач