Logo

PRODAVAM STAN VO OHRID VOCENTAROT NA GRADOT ODLICNA LOKACIJA

Број на оглас: 2743428 | Објавен на: 03.01.2018, 12:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 41 m²

Греење: Струја

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Година на градба: 1992

Година на реновирање: 2008

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Адреса: OHRID

Цена: 36.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava stan vo Ohrid na mnogu dobra lokacija.
inf.na tel.070786129

 GOCE