Logo

Honda civik 1.4angliska

Број на оглас: 2743728 | Објавен на: 14.02.2020, 21:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Honda

Модел: Civic

Година: 1995

Гориво: Бензин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2018

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Delovi za honda civik ima se osven Motor hauba i farovi

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 kire

Потврден огласувач