Logo

BIRO I POLICA ZA DETSKA SOBA

Број на оглас: 2743869 | Објавен на: 18.01.2018, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 €
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Компјутерски маси

Вид на оглас: Се продава


Prodavam biro i polica za detska soba,upotrebeni 1 godina i vo odlicna sostojba.
Cena 200 evra za dvete zaedno
poveke informacii na: 078 420 220

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Marjan