Logo

TURBINI ZA KAMIONI

Број на оглас: 2744897 | Објавен на: 17.01.2019, 15:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA TURBINA ZA
MAN TGX EVRO 4 2008 GOD 150 EVRA
VOLVO EVRO 5 2008 GOD 150 EVRA
DAF EVRO 5 2008 GOD 150 Evra
TURBINITE SE ISPRAVNI
CENA ZA SITE TURBINI DA SE ZEMAT E PO 100 EVRA EDNA

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 DEJAN

Потврден огласувач