Logo

Citroen c5 2012/13

Број на оглас: 2744934 | Објавен на: 04.12.2018, 10:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 11 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam:
Preden branik
Zaden branik
Predna hauba
Za Citroen c5 2012/13
Cena po dogovor
Kontakt tel: 070497321

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Vlado

Потврден огласувач