Logo

Stan vo Kisela Voda

Број на оглас: 2745037 | Објавен на: 09.03.2018, 17:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 61 m²

Греење: Централно

Спрат: 4 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Полу наместен

Лифт: Не

Година на градба: 2005

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Цена: 48.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Za prazen cena po dogovor.

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Ruzica

Потврден огласувач