Logo

ЕМГЕ-КОМПАНИ Kuka od 217m2 so dvor 125m2

Број на оглас: 2745251 | Објавен на: 16.06.2018, 10:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 8

Квадратура: 217 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 125 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Нова

Опрема: Наместен

Година на градба: 1980

Година на реновирање: 2010

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југоисток

Адреса: Западен Булевар бб

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа тврда градба на добра локација
Куќата содржи 8 соби,2 купатила,подрум,гаража,летна кујна и голема тераса со деловен простор и сето тоа со површина од 217м2 и дворно место од 125м2.
Посредуваме и кредити со најниска каматна стапка со рок на отплата и до 30 години.
За повеќе информации околу куќата можете да контактирате со нас.
Контакт
070/239-381
078/239-700
emgekompani@gmail.com

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 EMGE-KOMPANI

Потврден огласувач