Logo

Se Prodava nova kukja vo odlicna sostojba !!!

Број на оглас: 2746024 | Објавен на: 07.04.2020, 21:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 12

Квадратура: 400 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 830 m²

Тип на домот: Мулти семејна куќа

Состојба: Нова

Опрема: Наместен

Година на градба: 2007

Година на реновирање: 2007

Број на балкони: Тераса + 3 Балкони

Број на бањи: 3

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Гаража + Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација: Југ

Адреса: Aleksandar Singer

Цена: 159.999 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava novoizgradena kukja, vo odlicna sostojba, ima parno na drva. So tri vleza, odnosno osposobeni se tri stanovi, golem dvor, tri garazhi, podrum.

Moze da se vidi vo sekoe vreme.

Za podetalni informacii kontakt telefon.

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Атанас

Потврден огласувач