Logo

Niva

Број на оглас: 2746157 | Објавен на: 15.04.2019, 13:11
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Квадратура: 7500 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 90.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Nivata se naoga vo probistip
Ko buciste
Kp 204
Klasa 4 pogodna za poljodelski kulturi i ovostarnici ramna bes kamen
Cena za kvadrat 12 den.

  Пробиштип

Прати Е-Маил

  DPTU,, BUCISTE,, DOO (претпријатие)

Потврден огласувач