Logo

JAGYAR XF disel 2.7 перфектен

Број на оглас: 2746202 | Објавен на: 13.03.2019, 09:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Jaguar

Модел: XF

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 80000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 152 kw / 207 ks

Цена: 15.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Колата е донесена од Белгија има сервисна книшка изгледа како од салон . Регистрирана е на Македонски таблици оваа година (во 2018 година) Нема никаква гребнатика или било какво оштетување. Можи замена со кола помала до со редност до 6/7000 евра максимум. Колата за замена да е од германско потекло и ваша доплата. Цената е за кеш за замена е друга цена подетални информации јавете се на телефон

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 dimce

Потврден огласувач