Logo

JAGYAR XF disel 2.7 перфектен

Број на оглас: 2746208 | Објавен на: 05.08.2018, 22:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Jaguar

Модел: XF

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 152 kw / 207 ks

Цена: 14.500 €
15.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Колата е донесена од Германија има сервисна книшка и е како од салон. Оцсринета. Комплетно сите документи се направени до регистрација и можи одма да се регистрира.За подетални информации јавете се на телефон

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 dimce

Потврден огласувач