Logo

Shitet Shtepi ne lagjen Drenovec

Број на оглас: 2746642 | Објавен на: 19.07.2018, 10:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 7

Квадратура: 380 m²

Број на спратови: 4 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 160 m²

Тип на домот: Мулти семејна куќа

Состојба: Нова

Опрема: Луксузен

Година на градба: 2007

Година на реновирање: 2007

Број на балкони: 5 Балкони

Број на бањи: 4

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Адреса: Ulica Ace Milladinov 152

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Shitet shtepi ne lagjen Drenovec rruga 152 afer Stadiumit te qytett
Shtepia eshte 4 kate ka 90 m2
4 dhoma ndenje(sallone)
4 banjo WC
7 dhoma gjumi
5 ballkona
shtepia eshte e mobiluar
per me shum info ne tel.070464070
SE PRODAVA KUKA VO DRENOVEC
Ima 4 sprati po 90 m2


 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 merxhani

Потврден огласувач