Logo

Extra ponuda Mazda 626 2.0 DITD

Број на оглас: 2746755 | Објавен на: 20.11.2018, 11:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mazda

Модел: 626

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 1.900 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Mazda 626 vo super sostojba, kupena od Makedonija, domakinski cuvana i redovno servisirana, nema nikakov problem.
Motorot e vo besprekorna sostojba so mnogu mala potroshuvacka.
Za poveke informacii kontakt telefon
077-877-566

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Lia

Потврден огласувач