Logo

405 1.9D solidna sostojba 600 eur.

Број на оглас: 2747150 | Објавен на: 16.02.2018, 07:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 405

Година: 1993

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2017

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 550 €
600 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kolata e odlicna za zanaetcii mala potrosuvacka 6.2 gradska 5 otvoreno.Se vozi sekojdnevno motor top sitni karoseriski zabeleski.Koj e za eftina i dobra kola 070 258 729 vo sekoe vreme. Dogovor na lice mesto.Ne e hitno

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Gligor

Потврден огласувач