Logo

Matematika, fizika I elektrotehnika

Број на оглас: 2747656 | Објавен на: 04.10.2018, 15:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Услуги, Сервисери / Обуки, Курсеви, Часови и Подучување / Останато

Вид на оглас: Се продава


Davam casovi po matematika, fizika I elektrotehnika za site fakulteti. Popust za blok casovi. Casot trae 60 minuti.

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач